Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

na dOtaz

Rozšiřující kryt 12 Gbps SAS RAID pro QNAP NAS

Vaše cena (s DPH):
60 490 Kč
Kód:
UQ180
Značka:
QnapJednoduché a flexibilní rozšíření úložiště pro QNAP NAS
Rozšiřující kryt na REXP-1220U-RP je navržen k rozšíření úložného prostoru na QNAP NAS* připojením více rozšiřujících krytů přes vysokorychlostní kabely mini SAS. REXP-1220U-RP, vybavený rozhraním 12 Gbps SAS na vnější skříni, zaručuje rychlou datovou propustnost od QNAP NAS s aktivací 12 Gbps SAS i při používání disků s přenosovou rychlostí 6 Gbps. To je užitečné zejména pro rozsáhlé datové aplikace vyžadující vysokou míru propojenosti při vysokém výkonu, jako například video dozorování, archivaci velkých objemů dat a ukládání televizního vysílání.

  • Zapnout a používat. Bezproblémové rozšiřování kapacity
  • Ochrana absenčním režimem
  • Vysoká hustota, vysoký výkon a vysoká škálovatelnost
  • Flexibilní správa pomocí QTS Storage Manager
  • Zálohovací úložiště pro QNAP NAS
  • Podporuje HDD a SSD 12 Gbps SAS, 6 Gbps SAS/SATA
  • Zpětně kompatibilní s NAS / REXP expanzní jednotky podporující 6 Gbps SAS a 6 Gbps SAS HBA, využitím kabelu typu 12Gb/s SAS na 6Gb/s SAS (CAB-SAS10M-8644-8088).

Zapnout a používat. Bezproblémové rozšiřování kapacity
ProstěREXP-1220U-RP připojte ke QNAP NAS* a zapněte jej k přívodu energie. Thunderbolt NAS detekuje pevné disky v REXP-1220U-RP jako nově nainstalované místní disky. Kapacitu NAS můžete bez problému rozšiřovat a spravovat pomocí výkonného správce úložišť QTS Storage Manager.

Ochrana absenčním režimem
Bude-li detekováno odpojení rozšiřujícího krytu RAID, NAS zablokuje vstupní a výstupní operace, aby ochránil data. Systém pak může přejít z absenčního režimu do svého normálního stavu tak, že data při tom zůstanou neporušena.

Vysoká hustota, vysoký výkon a vysoká škálovatelnost
REXP-1220U-RP podporuje 12 pevných disků a hrubou kapacitu 120TB v prostoru regálu 2U. REXP-1220U-RPmá tři široké porty SAS pro připojení hostitelských počítačů a sériové zapojení, v uvedeném pořadí. Každý port o šířce SAS kombinuje čtyři kanály SAS (podporováno je maximálně 8 kanálů SAS na jeden rozšiřující kryt), s tím, že každý z nich podporuje plnou duplexní rychlost 12 Gbps. Toto řešení podává bezprecedentní výkon až to 48 Gbps na jedno připojení k hostitelskému počítači.

Výkonný QTS Storage Manager
QTS Storage Manager přehledně podává nástroje a volby pro správu systémových úložišť pomocí intuitivního grafického uživatelského rozhraní, které zjednodušuje proces rozšiřování kapacity NAS a správy REXP-1220U-RP. Administrátoři IT mohou snadno monitorovat zdravotní stav svého REXP-1220U-RP a disků v něm. Funkce 'Vyhledat disk' a 'Vyhledat kryt' pomohou administrátorům IT s rychlou údržbou při kaskádním propojování většího počtu rozšiřujících krytů v regálu.

Vynikající zálohovací řešení pro QNAP NAS
Kromě rozšíření stávajícího svazku mohou administrátoři IT využívat REXP-1220U-RP jako nenákladné externí úložiště k provádění rychlých a zabezpečených úloh zálohování pro QNAP NAS. Služba Replikace v reálném čase (Real-Time Remote Replication, RTRR) od QNAP a služba rsync umožňují administrátorům IT zálohovat data z NAS na REXP-1220U-RP v reálném čase nebo podle plánu.

Flexibilní typ jednotky a kapacita
REXP-1220U-RP nabízí vysokou flexibilitu volby hardware. Administrátoři IT si mohou vybrat buďto HDD SAS na podnikové úrovni s vysokým výkonem a vysokou spolehlivostí pro aplikace kriticky nezbytné pro chod podniku, nenákladné a přitom vysokokapacitní SATA HDD pro archivaci velkého množství dat, neb vysokorychlostní a vysoce stabilní SSD pro operace náročné na vstupní a výstupní operace.

Rozhraní: 3 SAS 12 Gbps 4x wide port
Interní disky: 12x 3.5" SAS/SATA 12/6Gb/s, SAS/SATA 3Gb/s hard drive nebo 2.5" SAS/SATA SSD
LED indikátory: Přední panel – stav, porucha, přehřátí systému, chyba ventilátoru. Zadní panel – SAS odkaz, SAS chyba, ID skříně
Provedení: 2U rackmount
Rozměry: 88 x 439 x 520 mm
Hmotnost: NAS hmotnost 14.8 kg, hrubá hmotnost (s obalem a příslušenstvím) 21.99 kg
Hladina hluku: 46.1 dB
Provozní teplota: 0-40˚C
Vlhkost vzduchu: 5 až 95 % bez kondenzace
Spotřeba energie: v provozu 162.47W
Napájení: redundantní napájení, Hot Swap ATX Power Supply, 400W, 90-264Vac~, 47-63Hz
Chlazení: chytrý ventilátor 3 x 6 cm, hot-swappable, možná výměna ventilátoru za provozu
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.