Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Základní, 10GbE webově managovatelný L2 switch pro zavádění sítí v malých a středních podnicích

Vaše cena (s DPH):
5 506 Kč
Vaše sleva:
14%
Běžná cena
6 390 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ393
Značka:
QnapZařízení QSW-M408S je webově managovatelný L2 switch vybavený čtyřmi porty 10GbE SFP+ a osmi porty Gigabit. Zařízení QSW-M408S podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na základní úrovni, které zvládnou používat i ti, kdo nepatří mezi profesionály v oboru IT. Díky vysokému výkonu, uživatelsky přívětivým funkcím správy a stolnímu provedení vám QSW-M408S umožňuje okamžitě upgradovat na hybridní vysokorychlostní síťové prostředí za výhodnou cenu a zároveň optimalizovat šířku pásma sítě a zajistit zabezpečení správy sítě.

Zařízení QSW-M408S je vybaveno čtyřmi porty 10GbE SFP+ a osmi porty pro gigabitovou síť pro připojení různých zařízení.

QNAP Switch System (QSS) poskytuje uživatelsky vstřícné webové rozhraní, přehledný ovládací panel, správu portů a průvodce nastavením, díky čemuž je centrální správa sítě intuitivní a snadná

QSW-M408S poskytuje funkce správy úrovně 2 (L2), jako jsou LACP, VLAN, ACL a LLDP pro správce IT, aby bylo možné účinně řídit šířku pásma sítě a zvýšit zabezpečení.

QSW-M408S je jedním z mála webově managovatelných switchů, které podporují protokol Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP). Můžete snadno a efektivně zavádět malé/střední sítě, které podporují rozšíření, redundanci a prevenci smyček.

V souladu se standardem pro energeticky úsporný Ethernet IEEE 802.3az a pro řízení toku v plně duplexním režimu IEEE802.3x zařízení QSW-M408-2C předchází ztrátě paketů díky bezkonkurenční šířce pásma a snižuje spotřebu energie v případě nízkorychlostních a neaktivních připojení.

QSS (QNAP Switch System) pomáhá správcům aktualizovat firmware pouhým kliknutím a zajišťuje tak zabezpečení sítě.

Flexibilní zavádění díky portům 10G SFP+ (optické vlákno) a Gigabit

Zařízení QSW-M408S nabízí čtyři porty 10GbE SFP+ a osm portů pro síť Gigabit pro připojení různých zařízení a umožnění hybridních vysokorychlostních sítí. S rozhraními SFP+ lze používat kabely DAC (Direct Attach Copper) pro přímé připojení k zařízením SFP+. Používat můžete také moduly optického transceiveru 10G-SFP-T (měď) pro připojení zařízení 10GBASE-T/NBASE-T™ prostřednictvím kabelů RJ45 kategorie 6, 5 nebo 5e. Kapacita přepínání modelu QSW-M408S je 96 Gb/s, což zaručuje úplný potenciál pro každý port.

QSS: Intuitivní software pro správu sítě s webovým grafickým uživatelským rozhraním

Zařízení QSW-M408S používá QNAP Switch System (QSS), který obsahuje snadno použitelné webové grafické uživatelské rozhraní s funkcemi s přidanou hodnotou pro zjednodušení nastavení a správy sítě.

Elegantní design

Zjednodušte nastavení a správu pomocí přehledných hlavních funkcí, plochých ovládacích vrstev a přihlášení jedním kliknutím.

GUI

Vizuální ilustrace odpovídá fyzickým portům pro větší použitelnost.

Funkce s přidanou hodnotou

Díky průvodci nastavením, odkazu na stavový diagram a aktualizaci firmwaru online, jsou náklady na učení a správu výrazně sníženy.

QSS: Průvodce nastavením zaměřený na člověka

QNAP Switch System (QSS) poskytuje přehledný ovládací panel, správu portů a průvodce nastavením s cílem pomáhat správcům řídit sítě úrovně 2 (L2).

Optimalizujte výkon sítě pomocí řízení šířky pásma a paketů

Zařízení QSW-M408S zajišťuje funkce řízení šířky pásma a paketů (například LACP, VLAN, QoS a IGMP Snooping) pro zvýšení výkonu sítě prostřednictvím seskupení IP a správy šířky pásma.

LACP

VLAN

QoS

IGMP Snooping

- Alokace šířky pásma
– Rozšíření šířky pásma

– Efektivita komunikace
– Flexibilní segmentace

– Řízení provozu
– Prioritizace šířky pásma

– Sledování stavu
– Omezení provozu

 

 

Vyšší produktivita týmu pomocí vysokorychlostní sítě 5GbE/10GbE

Od NAS se zabudovanými porty 10GbE SFP+ a 10GBASE-T nebo od NAS se sloty PCIe, které podporují síťové adaptéry 10GbE/5GbE/2,5GbE – společnost QNAP stojí v čele oboru, pokud jde o zavádění 10GbE. Další vysokorychlostní síťová řešení od společnosti QNAP zahrnují síťové adaptéry Thunderbolt 3 na 10GbE a síťové adaptéry USB 3.2 Gen 1 na 5GbE. Všechny tyto adaptéry lze používat se zařízením QSW-M408S při vytváření komplexního vysokorychlostního síťového prostředí pro zvýšení výkonu při editací fotografií/videí, virtualizaci, přenosu dat ve velkých souborech a dalších pásmově náročných úkolech.

Stolní provedení pro snadné používání v kancelářích

Díky kompaktnímu a modernímu designu zařízení QSW-M408S dokonale zapadne mezi další zařízení v moderních digitálních kancelářích. Zařízení QSW-M408S disponuje elegantním provedením s bílým nebo texturovaným povrchem a napomáhá uživatelům snadno identifikovat každý port. Flexibilní konektor pro napájení stejnosměrným proudem také napomáhá s univerzálním zaváděním zařízení QSW-M408S. Díky provedení plug-and-play stačí, když model QSW-M408S připojíte ke svým zařízením, a on už udělá zbytek.

Typ správy: Webová správa

Počet portů: 12x

10GbE SFP+: 4x 10G/1G

1GbE (RJ45): 8x

Popis napájecí jednotky: Adaptér

Max. spotřeba energie: 12.17 W

Typ vstupního výkonu: AC

Rozsah vstupního napětí: 100–240 VAC, 50/60 Hz

Tabulka s adresami MAC: 16K

Celková neblokující propustnost: 48Gbps

Kapacita přepínání: 96Gbps

Rozhraní pro správu: Web

Konzole (volit.): RJ45

Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az complaint): Ano             

Ventilátor: Bez větráku

Bez větráku: Ano            

Podporované normy:

IEEE 802.3 Ethernet

IEEE 802.3u 100BASE-T

IEEE 802.3ab 1000BASE-T

IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX

IEEE 802.3ae 10G Fiber

IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control

IEEE 802.1Q VLAN Tagging

IEEE 802.1w RSTP

IEEE 802.3ad LACP

IEEE 802.1AB LLDP

IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet

IEEE 802.1p Class of Service

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED:

Na port: Rychlost/Spojení/Činnost

Na systém: Napájení/Stav

Tlačítka: Reset button

Rozměry (V x Š x H): 42,5 × 290 × 127 mm

Hmotnost (čistá): 1.145 kg

Hmotnost (celková): 1.565 kg

Provozní teplota: 0°C to 45°C (32°F to 113°F)

Relativní vlhkost: 5–95% bez kondenzace

Certifikace: CE, FCC, VCCI, BSMI

Elektromagnetická kompatibilita: CLASS A

Rámce Jumbo: 9K

Záruka: 2 roky

Více informací naleznete zde.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?