Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

2x M.2 PCIe NVMe SSD v diskové pozici pro použití v NAS i počítači

Vaše cena (s DPH):
3 190 Kč
Kód:
UQ364
Značka:
QnapProdukt QDA-U2MP dokáže pojmout dva M.2 PCIe 3.0 x4 NVMe SSD uvnitř jedné 2,5″ diskové pozice U.2 (SFF-8639) PCIe 3.0 x4 NVMe SSD. Pro QDA-U2MP není nutný žádný softwarový ovladač a lze jej nainstalovat do počítače/pracovní stanice (Windows®, Linux®) nebo QNAP NAS, aby bylo možní použít místo nákladnějšího U.2 SSD dostupnější M.2 SSD.

 

Nainstalujte do počítače/pracovní stanice a získejte vyšší výkon za nižší cenu
Použijte QDA-U2MP k instalaci dvou M.2 SSD do 2,5″ slotu pro U.2 SSD špičkového PC/pracovní stanice (Windows® či Linux®), aby snadno zvládaly úlohy vyžadující intenzivní datový přenos (jako střih videa v reálném čase, serverové aplikace či online hry). Uživatelé mohou k zobrazení informací o SSD použít nástroje poskytované výrobcem SSD či externími poskytovateli (např.: CrystalDiskInfo).

Nainstalujte do QNAP NAS pro efektivní, zároveň však cenově příznivé úložiště
Nainstalujte jeden či více produktů QDA-U2MP do NAS, a tak maximálně využijte šířku pásma PCIe za příznivou cenu díky použití M.2 SSD místo nákladného U.2 SSD a optimalizujte aplikace náročné na přenos dat. Může také zvýšit výkon IOPS, pokud se nakonfiguruje SSD cache. Uživatelé mohou monitorovat zdraví disků a spravovat využití SSD pomocí QTS aplikace Správce úložiště a snímků.

Více zde • Autor:
  Jirko
  Datum:
  26. 1. 2021

  Dobrý deň Aký je vlastne rozdiel (okrem hrúbky medzi QNAP QDA-U2MP a QNAP QDA-A2MAR
 • Autor:
  admin
  Datum:
  27. 1. 2021

  Dobrý den, QDA-U2MP slouží pro připojení M.2 NVMe SSD disku do pozice 2,5" U.2. Můžete použít levnější M.2 disk místo dražšího U.2. QDA-A2MAR slouží pro připojení dvou M.2 SATA SSD disků do jedné pozice 2,5" SATA.