Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP QDA-U2MP

na dOtaz

M.2 PCIe NVMe SSD v diskové pozici pro použití v NAS i počítači

Vaše cena (s DPH):
3 290 Kč
Kód:
UQ364
Značka:
QnapProdukt QDA-UMP dokáže pojmout jeden M.2 PCIe 3.0 x4 NVMe SSD uvnitř jedné 2,5″ diskové pozice U.2 (SFF-8639) PCIe 3.0 x4 NVMe SSD. Pro QDA-UMP není nutný žádný softwarový ovladač a lze jej nainstalovat do počítače/pracovní stanice (Windows®, Linux®) nebo QNAP NAS, aby bylo možní použít místo nákladnějšího U.2 SSD dostupnější M.2 SSD.

 

Nainstalujte do počítače/pracovní stanice a získejte vyšší výkon za nižší cenu
Použijte QDA-UMP k instalaci jednoho M.2 SSD do 2,5″ slotu pro U.2 SSD špičkového PC/pracovní stanice (Windows® či Linux®), aby snadno zvládaly úlohy vyžadující intenzivní datový přenos (jako střih videa v reálném čase, serverové aplikace či online hry). Uživatelé mohou k zobrazení informací o SSD použít nástroje poskytované výrobcem SSD či externími poskytovateli (např.: CrystalDiskInfo).

Nainstalujte do QNAP NAS pro efektivní, zároveň však cenově příznivé úložiště
Nainstalujte jeden či více produktů QDA-UMP do NAS, a tak maximálně využijte šířku pásma PCIe za příznivou cenu díky použití M.2 SSD místo nákladného U.2 SSD a optimalizujte aplikace náročné na přenos dat. Může také zvýšit výkon IOPS, pokud se nakonfiguruje SSD cache. Uživatelé mohou monitorovat zdraví disků a spravovat využití SSD pomocí QTS aplikace Správce úložiště a snímků.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.