Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Výkonný a tichý NAS bez ventilátoru s HDMI výstupem a 2 x GBit LAN. Dálkový ovladač v balení.

Vaše cena (s DPH):
10 489 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP00361
Značka:
QnapNehlučný, bezprašný a mnohem výkonnější

HS-251+ založený na čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron® 2,0 GHz byl vytvořen jako nehlučné řešení typu NAS, které uživatelům umožňuje využívat soubory a média bez jakéhokoli rozptylování představuje dokonalé řešení pro nadšence pro domácí kino, audiofily usilující o maximalizaci kvality svých audiovizuálních zážitků a uživatele přející si provozovat svůj systém nepřetržitě bez jakéhokoli šumu na pozadí. Se svou podporou konektivity rozhraní HDMI pro přehrávání videí v rozlišení 1080p a se svými schopnostmi hardwarového překódování je HS-251+ ideálním domácím společníkem pro multimediální zábavu. Vzhledem k tomu, že nemá ventilátory, neobsahuje HS-251+ žádné vnitřní pohyblivé součásti, což zlepšuje jeho spolehlivost a i po dlouhé době užívání zůstává čistý a bezprašný. HS-251+ lze nejlépe využívat jako spolehlivé úložné řešení s diskovými jednotkami SSD nebo WD® Red™ a Seagate® pro NAS.
 

Moderní a stylový

HS-251+ se svou revoluční bezventilátorovou architekturou byl stvořen pro obytné místnosti a vyznačuje se moderním stolní koncepcí, která Vám umožní umístit jej vedle Vaší HDTV, herních konzolí, či dalších prvků Vašeho digitálního životního stylu. Pod stylovým a kompaktním tělem z broušeného hliníku má HS-251+ spoustu špičkových funkcí a aplikací schopných uspokojit potřeby každodenní zábavy, ukládání dat a zálohování. HS-251+ je snadno použitelný a udržovatelný. Vzhledem k jeho snadno přístupnému rozvržení je přidávání a odstraňování souborů pozoruhodně snadné i pro začátečníky.
 

Čtyřjádrový CPU pro vyšší výkon

HS-251+, založený na 64-bitovém čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron® 2,0 GHz s tloušťkou vrstvy 22 nm, se 2 GB energeticky efektivní paměti DDR3L RAM a s podporou duálních portů LAN, je silným NAS o vyšším výkonu, který dokáže vyvinout rychlost až 224MB/s při čtení i při zápisu. HS-251+ může také při zpracování úloh náročných na procesorový výkon dle potřeby automaticky zvýšit taktovací frekvenci procesoru z 2,0 GHz na 2,42 GHz.

Intuitivní a moderní operační systém QTS pro NAS

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalý. Jeho moderní plochá koncepce optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha a provoz s více okny dělají všechny rysy vašeho HS-251+ – od provozování systému po multimediální funkce – plně dostupnými a snadno použitelnými. QTS Vám umožňuje:

 • Centralizovat Vaše data, soubory a zálohy.
 • Synchronizovat soubory mezi různými počítači, tablety, mobilními zařízeními a prostředím, a sdílet soubory napříč různými skupinami a komunitami.
 • Shromažďovat, využívat a sdílet svou velkou sbírku fotografií, hudby a videí.
 • Vysílejte HD filmy a rodinná videa do různých síťových přehrávačů.
 • Ke všem svým souborům nyní můžete získávat přístup, spravovat je a využívat je pomocí svých tabletů a inteligentních telefonů.
 • Rozšiřte si funkcionalitu HS-251+ instalací více než 100 aplikací instalovaných na vyžádání z QNAP App Center.

Využívejte nejlepší audiovizuální prožitek na TV prostřednictvím rozhraní HDMI s bezplatným dálkovým ovládáním

QNAP HD Station má integrován výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč Kodi™. Vzhledem ke konektivitě rozhraní HDMI můžete HS-251+ připojit k HDTV nebo k přijímačům A/V a využívat bohatství multimediálního obsahu při co nejlepším audiovizuálním prožitku. Nádherné uživatelské rozhraní a podpora propustnosti 7.1-kanálového zvuku* přinášejí hladší přehrávání videí v rozlišení 1080p **. Můžete dokonce sledovat videa na YouTube™ , prohlížet web a spravovat HS-251+ pomocí prohlížečů Google Chrome™ nebo Mozilla Firefox® se vstupem z vícejazyčné klávesnice. HD Station podporuje multi-tasking a autentizaci uživatelů, aby k datům uloženým na monitorech HDMI měli přístup jen oprávnění uživatelé.

HS-251+ je vybaven dálkovým ovládáním QNAP kterým můžete pohodlně ovládat HD Station prostřednictvím integrovaného infračerveného přijímače na HS-251+. Dále máte možnost přeměnit svá mobilní zařízení na dálková ovládání instalací aplikace Qremote. HD Station také podporuje párování přes YouTube Pairing, takže Vám umožní vybrat video na YouTube™ na Vašem inteligentním telefonu, tabletu nebo počítači a přehrávat jej na HDTV prostřednictvím HS-251+.

Překódování HD videí v reálném čase a offline

HS-251+ je dokonalé úložné centrum videí, na kterém můžete uložit svou sbírku filmů a domácích videí, které podává dokonalé překódování videí z formátu 1080p za chodu, takže svá videa můžete konvertovat do formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV. Umožňuje současné prohlížení různých videí uložených na HS-251+ pomocí různých zařízení. HS-251+ Vám umožňuje využívat videa na různých zařízeních, i když tato zařízení mají nedostatečný výpočetní výkon a vyjma možnosti komplikované a časově náročné konverze souborů mají jen omezenou podporu souborových formátů.

Díky podpoře offline překódování na HS-251+ máte možnost, i když se můžete připojit k internetu jen s omezenou přenosovou šířkou, i přesto využívat hladké přehrávání videí volbou nižšího rozlišení pro přehrávání pomocí File Station, Video Station, nebo pomocí aplikace Qfile pro iOS® a Android™, aniž by tím byl ovlivněn výkon HS-251+ v rámci provozu jiných aplikací.
 

Vybudujte své mediální centrum a získávejte přístup odkudkoli

Na HS-251+ se můžete spolehnout jakožto na základní kámen všech svých digitálních potřeb, od využívání mediálních souborů na HDTV, inteligentních telefonech a tabletech až po synchronizaci souborů mezi různými počítači a mobilními zařízeními. Stane se z něj Vaše osobní prostředí cloud, abyste mohli být v nepřetržitém spojení se svými daty. Využívejte služby myQNAPcloud, která vám umožní přistupovat k Vašemu HS-251+ dálkově odkudkoli. Okamžitě vysílejte nebo sdílejte svůj multimediální obsah a sdílejte jej se svými přáteli.
 

Svobodně užívejte média s multizonálním řízením multimédií

Používejte svůj HS-251+ jako multizonální multimediální systém, kterým naplníte všechny kouty svého domu médii dle vlastní volby. Máte možnost centrálně spravovat a vysílat fotografie, hudbu a videa z HS-251+ do různých místností pomocí jediného zařízení využívajícího zařízení Bluetooth® a USB připojených k HS-251+ (pouze pro vysílání hudby), HDMI, DLNA®, Apple TV® a Chromecast™*. Všichni členové rodiny v různých zónách mohou využívat pohodlí a jednoduchost přehrávání médií a ukládání multimédií.

Alternativně, chcete-li sami využívat multimédia, můžete si vybrat některé zařízení kompatibilní s DLNA, používat aplikaci Qfile na zařízení se systémem iOS® k procházení videí/fotografií a k přehrávání na TV prostřednictvím Apple TV®, nebo k transformaci zařízení HS-251+ na výkonný vysílací stroj nabízející podporu DLNA®, Roku®, Amazon® Fire TV, a Google TV™ spolu s podporou mediálního serveru Plex Media Server.
 

Qsirch – Inteligentnější a rychlejší způsob vyhledávání

Rychle a snadno vyhledávejte dokumenty, fotografie, videa a hudbu pomocí nové aplikace Qsirch od QNAP pro vyhledávání na NAS, která Vám umožní najít to, co potřebujete, přirozeným vyhledáváním v reálném čase. Prostě napište co nejvíce podrobností o tom, co se snažíte najít, včetně například částí názvu souboru, nebo i slova či slovní spojení z obsahu dokumentu, a Qsirch zobrazí seznam odpovídajících položek s miniaturami už během Vašeho psaní. Qsirch si dokonce pamatuje historii vašeho vyhledávání, abyste mohli snadno najít soubory, které jste už v minulosti vyhledávali. Qsirch představuje obrovské zvýšení produktivity – výrazně zvyšuje množství času strávené vyhledáváním souborů na NAS, abyste měli více času na ostatní.
 

Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Nástroj Qsync přemění Váš HS-251+ na zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum synchronizace souborů. Každý soubor nahraný na HS-251+ bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům či mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Qsync poskytuje různé způsoby synchronizace a skupinového sdílení souborů, čímž výrazně zlepšuje flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Podporuje také centralizovanou konfiguraci a umožňuje Vám dálkově vymazat složku Qsync na ztraceném zařízení a zamezit tak narušení integrity dat, nebo dokonce tato data znovu obnovit po opětovném získání zařízení. Dále si můžete nainstalovat aplikaci Cloud Drive Sync z QTS App Center pro snadnou synchronizaci souborů prostřednictvím úložišť v prostředí cloud Google Drive™ and Dropbox®.
 

Revoluční termální koncepce bez ventilátorů a energetická efektivita

Namísto ventilátorů se HS-251+ vyznačuje pozoruhodnou termální koncepcí, která inteligentně disipuje teplo, čímž nám umožnila vytvořit hladkou a moderní koncepci bez objemnosti konvenčních systémů NAS. Tato inovativní termální koncepce umožňuje hladký provoz HS-251+ i za nejtěžšího vytížení. HS-251+ je navíc ekologicky příznivý. Vyznačuje se energeticky úspornými funkcemi, jako režim spánky systému S3 nebo režim odstávky pevných disků v době nepoužívání a možnostmi plánování výkonu.
 

Surveillance Station- chrání Váš domov a Vaše cennosti

HS-251+ poskytuje profesionální Surveillance Station pro zobrazení kamer IP z Vašeho webového prohlížeče a z Vašich mobilních zařízení. Díky svému uživatelsky přívětivému rozhraní a rozšiřovatelným licencím ke kanálům IP kamer může Surveillance Station posloužit k vybudování profesionálního dozorovacího centra k zajištění bezpečí Vaší nemovitosti a Vašich cenností. Dále si můžete na svá zařízení se systémy iOS® nebo Android™ nainstalovat aplikaci Vmobile a řídit monitorovaní kamer kdykoli a odkudkoli pro zabezpečení prostředí své kanceláře, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své mobilní zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na Váš HS-251+. HS-251+ nabízí 2 bezplatné kanály IP kamer a dokoupením dodatečných licencí je můžete rozšířit až na 40 kanálů.

Procesor:
Quad-Core Intel® Celeron® 2GHz (max.2.42GHz)

Paměť DRAM:
2GB SO-DIMM DDR3L

Flash paměť:
512 MB DOM

Pozice pro pevné disky:
2 x 2,5" nebo 3,5" SSD nebo SATA HDD; hot-swappable
Seznam kompatibilních disků

Podporovaný typ RAID:
Single Disk, RAID 0, RAID 1, JBOD

Souborový systém (interní pevný disk):
EXT4

Souborový systém (externí pevný disk):
EXT3, EXT4, NTFS, FAT32, HFS+

LED indikace:
Status, LAN

LAN Port:
2 x Gigabit RJ-45 Ethernet port

USB:
2 x USB 3.0
2 x USB 2.0

HDMI výstup:
1 x HDMI 

Infra čidlo:
Ano

Dálkový ovladač: 
Ano v balení IR002

Tlačítka:
Power, Reset

Rozměry:
41,3 x 302 x 220 mm

Hmotnost:
1,56 kg / 2,62 kg

Spotřeba: 
Při činnosti 15,8 W
Režim spánku pevných disků: 7,1 W
Režim spánku S3: 0,6 W

Provozní teploty:
0 - 40 °C

Provozní vlhkost:
5 - 95% R.H.

Napájení:
Vstup 100-240 V AC, 50/60Hz
Výstup 60W 

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.php • Autor:
  maconi
  Datum:
  1. 8. 2016

  Dobry den, podporuje tento NAS pri prehravani kodek H.265?
 • Autor:
  ADMIN
  Datum:
  1. 8. 2016

  Výrobce podporu H265 neuvádí. HD (HybridDesk) Station 3.0 Playback videos, music, photos on TV with KODI via HDMI Watch various online content such as YouTube, Flickr, Picasa, Shoutcast, etc. Web browsers (Chrome, Firefox) Supports multi-nation keyboard, input and mouse Supports QNAP Qremote app and the official KODI remote app 4 new desktop themes Supports user login permissions A variety of applications are available including Skype, Plex, and more Note: - The playback and quality of some video files may be affected by the system's CPU and GPU decoding abilities. - Up to 7.1 channel audio passthrough is supported