Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

i-tec příslušenství

Vaše cena (s DPH):
349 Kč
Vaše sleva:
6%
Běžná cena
369 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ITMBT004
Značka:
i-tecP/N: MWBT244
i-tec BlueTouch 244 je bezdrátová optická myš s rozhraním Bluetooth 3.0 pro pohodlné a přesné ovládání Vašeho notebooku, tabletu nebo PC. Bluetooth adaptér je dnes již integrován do většiny mobilních zařízení, proto pro připojení myši není potřeba použití externího Bluetooth adaptéru, který by zabíral místo v USB portu.
Myš je napájena pouze 1x AA baterií, která je součástí balení. Myš stačí s Vaším zařízením spárovat a můžete ji začít ihned využívat. Operační dosah připojení je až 10 m.
Díky velikosti a výborně propracované ergonomii se myš skvěle drží. Měkké boční úchyty a profilovaný tvar poskytují lepší oporu vaší ruce a komfortnější ovládání.
Optický senzor umožňuje použití téměř na jakémkoli povrchu a zároveň poskytuje vyšší rychlost, přesnost a spolehlivost než tradiční myš. Díky tlačítku pro nastavení citlivosti senzoru 1000/1600 DPI si můžete přizpůsobit rychlost kurzoru tak, aby vyhovovala vašim osobním preferencím.
Myš je kompatibilní s operačními systémy Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X a Android. Pro pohodlné ovládání je k dispozici 6 tlačítek, jejichž funkce se v jednotlivých operačních systémech liší.

● 6-tlačítková bezdrátová optická myš bez Bluetooth adaptéru
● Volitelné rozlišení (citlivost) senzoru 1000/1600 DPI
● Operační dosah až 10 m
● Technologie přenosu Bluetooth v3.0 (kompatibilní i se staršími verzemi Bluetooth)
● Tlačítko ON/OFF
● Napájení 1x AA baterie
● Funkce indikující nízké napětí baterie
● OS Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X, Android
● Rozměry produktu 105 x 69 x 39 mm
● Hmotnost produktu 62 g
● Rozměry balení 233 x 165 x 85 mm
● Hmotnost balení 180 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: Jakékoliv zařízení s Bluetooth technologií
Operační systém: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X, Android

OBSAH BALENÍ
● Bluetooth optická myš
● 1 ks AA 1.5V baterie
● Uživatelská příručka

http://i-tec.cz/wp-content/uploads/man_dri/MWBT244_QS.pdf

FAQ
Otázka: Po spárování myši s tabletem se kurzor seká (pohyb není plynulý).
Odpověď: Prosím restartujte tablet. Tímto by se měl tento problém vyřešit.

Otázka: Je možno programovat tlačítka v Mac OS?
Odpověď: Ano, je to možné například pomocí programu „Better Touch Tool“.

Otázka: Kurzor se zadrhává a myš přestává reagovat?
Odpověď: Baterie nebo AA akumulátor jsou zřejmě vybité. Baterii vyměňte za novou, popř. akumulátor dobijte.

Otázka: Myš vyžaduje PIN. Jaký mám zadat?
Odpověď: Zadejte “0000”.

Otázka: Dochází k odpojování myši.
Odpověď: Testováním jsme zjistili, že se jedná o vliv úsporného režimu Bluetooth a Wi-Fi ve Windows 8/8.1. Než bude vydaná oprava ze strany Microsoftu, nabízíme možné řešení dané situace, a tou je vypnutí „power managementu“.
Klikněte pravým tlačítkem na „Tento počítač“ – „Spravovat“ – „Správce zařízení“ – rozklikněte „Bluetooth“. Pravým tlačítkem na „Bluetooth adaptor“ a zvolte „Vlastnosti“. Přejděte na záložku „Řízení spotřeby“. Zde odškrtněte „Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie“. Potvrďte „OK“.
Ve správci zařízení dále rozklikněte „Síťové Adaptéry“. Pravým tlačítkem na Váš Wi-Fi adaptér (např. Ralink RT3290 802.11bgn Wi-Fi Adapter) a zvolte „Vlastnosti“. Přejděte na záložku „Řízení spotřeby“. Zde odškrtněte „Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie“. Potvrďte „OK“. Poté prosím restartujte Váš počítač.

Otázka: Vlastním iPad a myš nelze připojit.
Odpověď: Připojení bluetooth myši není podporováno ze strany iPadu (Applu). Toto lze obejít pouze na vlastní riziko pomocí „jailbreaku“ a BTstack Mouse aplikace. Nejedná se o oficiální řešení Applu!

Funkce tlačítek v OS Android
Levé tlačítko: Má stejnou funkci jako ovládání prstem. Při stisknutí tlačítka po dobu cca 1 s jsou vyvolány speciální funkce (na domovské stránce).
Pravé tlačítko: Chová se jako tlačítko zpět.
Kolečko myši: Pomocí kolečka se lze přesouvat mezi plochami.
Kolečko myši (při stisknutí): Chová se jako tlačítko „HOME“.
Boční tlačítko vpřed: Nemá funkci.
Boční tlačítko zpět: Chová se jako tlačítko zpět.
Tlačítko DPI: Přepíná citlivost optického senzoru ve třech krocích 1000 / 1600 DPI.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.