Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Doprodej

Sleva: použité. Disk HD753LJ řady SpinPoint F1 Series od firmy Samsung patří mezi rychlé moderní desktopové disky. 

Vaše cena (s DPH):
549 Kč
Vaše sleva:
67%
Běžná cena
1 682 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
HDASB00417
Značka:
OstatníProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 6 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

Disk HD753LJ řady SpinPoint F1 Series od firmy Samsung patří mezi rychlé moderní desktopové disky. Otáčí se rychlostí 7200 otáček za minutu, zatímco jejich průměrná přístupová doba je 8.9 ms. Tento konkrétní modely má 32 MB vyrovnávací paměť a je určen pro nové rychlejší rozhraní SATA 3 Gb/s. Kapacita dosahuje rovných 750 GB a nabízí tak dostatečný prostor pro každého uživatele.

Tato řada představuje rekord ve své třídě díky velmi vysoké hustotě na plotnu - celkem 334 GB. Díky tomu disk využívá pouze tři plotny, což se pozitivně projevuje na rychlosti, hluku i spotřebě. U této řady se firma Samsung kromě jiného zaměřila na snížení hlučnosti. Toho je dosaženo mimo jiné pomocí tichých motorů s fluidními ložisky (Fluid Dynamic Bearing Spindle Motor) a konstrukcí krytu disku za účelem minimalizace vibrací. Typická operační hlučnost disků je 2.7 - 2.9 belů.

Disky řady SpinPoint F1 jsou tedy tiché, ale přesto velmi výkonné disky s vysokou kapacitou.

Rozhraní: SATA 3Gb/s
Druh pevného disku: Interní
Formát disku [palce]: 3,5
Kapacita [GB]: 750
Rychlost otáčení ploten [rpm]: 7 200
Průměrný vyhledávací čas [ms]: 8,9
Vyrovnávací paměť [MB]: 32Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.