Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 115 Black + Blue strip

Novinka

Chytrý náramek nové generace s velkým displejem. V balení náhradní řemínek.

Vaše cena (s DPH):
599 Kč
Kód:
UB507
Značka:
UMAXU-Band 115 je náramek se skvělým designem a snadným ovládáním, který nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit také kvalitu spánku včetně přehledné historie. Kromě velkého 0,86" displeje ovládaného pouhým dotykem a jednoduchým nabíjením přímo v USB portu počítače oceníte mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.


Měření pohybových aktivit během dne

Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 115 automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne U-Band 115 tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie i vzdálenost.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - Veryfit for heart rate

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Náhradní modrý pásek v balení

Uvnitř balení naleznete další náhradní řemínek v modré barvě.  Můžete si tak zvolit další barvu náramku dle nálady a potřeb.

Model:
Umax U-Band 115

Barva: 
Černá
Náhradní modrý pásek v balení


Chip: 
Nordic nRF51822AA

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.86" OLED

Ovládání:
pohybem, dotykem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m


Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost: 
25g

Baterie:
60mAh

Standby:
7-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
USB port po vyjmutí modulu z náramku

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)
Odolnost proti potu, lehkému dešti.


Aplikace :
Veryfit for heart rate ( včetně češtiny)

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 101HR. Stačí poze naskenovat QR kód.

Postup při párování náramku s aplikací Veyrfit for heart rate  pro Android 6.0:
1. Nainstalujte si aplikaci Veryfit for heart rate z Google Play
2. Jděte do nastavení/ aplikace a vyberte Veryfit
3. Klikněte na položku oprávnění a povolte všechna pole 
4. Spusťte aplikaci Veryfit for heart rate
5. V seznamu dostupných náramků zvolte jeden ke spárování a potvrďte
6. Nastavte potřebné parametry.
7. Náramek je připraven k používání • Autor:
  Dakota
  Datum:
  25. 7. 2017

  Dobrý den, stále jsem nedostala od Vás odpojeď. Náramek drží napárovaný s mob.aplikací max 5 minut,nezobrazuje notifikaci volání,sms zpráv atd. Notifikace přišla pouze 2x za celé 3 týdny kdy jej používám. Je to aplikací nebo vadným náramkem? Vojtíšková
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  25. 7. 2017

  Dobrý den, poslal jsem vám zprávu dne 19.7 na email, který jste uvedla v příspěvku.
 • Autor:
  Xxx
  Datum:
  23. 7. 2017

  Dobrý deň, mám problém so zapnutím náramka. Náramok sa už nabíjal,aj viac ako hodinu a aj dióda svieti na červeno,čiže chyba by nemala byť v nabíjaní. Problém je v tom, že ďalej neviem, či sa má náramok spustiť dotykovým tlačidlom alebo sa má spustiť pri spárovaní s telefónom. Avšak nefunguje mi ani tlačidlo ani sa telefón nespáruje s náramkom. Čo s tým robiť ?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  24. 7. 2017

  Dobrý den, náramek pošlete na reklamaci.
 • Autor:
  Theresa
  Datum:
  13. 7. 2017

  Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o radu, jakým zůsobem vymažu data? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  17. 7. 2017

  Dobrý den, pokud reinstalujete aplikaci, tak se vám smažou data.
 • Autor:
  Monika
  Datum:
  29. 6. 2017

  Dobrý den, dnes jsem si koupila náramek, ale nejde mi zapnout. Nabíjela jsem jej přes hodinu, ale nepomohlo to. Jedné paní jste zde psali, že by měla svítit červená LED dioda, mě ale nic nesvítí, co s tím? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  30. 6. 2017

  Dobrý den, nedáváte náhodou náramek do nabíječky špatnou stranou? Aby se konektory nabíječky a náramku správně dotýkaly. Zkuste náramek připojit k jiné nabíječce nebo do USB portu počítače.
 • Autor:
  Michala
  Datum:
  27. 6. 2017

  Dobrý den, dnes jsem dostala náramek, ale nevím jak ho zapnout. Nyní by se měl nabíjet, ale nic se nezobrazuje. Můžete mi poradit? Děkuji M.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  27. 6. 2017

  Dobrý den, Před prvním použitím doporučujeme náramek dobít. Vytáhněte opatrně pásek a pak vyndejte modul z pásku. Připojte modul do USB portu nabíječky nebo počítače a nabijte před prvním použitím. Na náramku by měla svítit červena LED dioda, že se náramek nabijí.