Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
899 Kč
Kód:
UB502
Značka:
UMAXU-Band 107HR je chytrý náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Oceníte také velmi decentní design náramku s dotykovým OLED displejem  a mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.Měření tepové frekvence

U-Band 107HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 107 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 107HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 107HR

Barva: 
Modrá

Chip: 
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.49" OLED

Ovládání:
tlačítkem, pohybem, dotykem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
70mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
2-pinový konektor s USB kabelem (v dodávce)

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Verifit 2.0

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 107HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!! • Autor:
  Snoop
  Datum:
  29. 11. 2016

  Dobrý den, dají se nějakým způsobem vymazat hodnoty z náramku? Děkuji
 • Autor:
  admin
  Datum:
  29. 11. 2016

  Stačí udělat reset (restart) v aplikaci.
 • Autor:
  Snoop
  Datum:
  29. 11. 2016

  Reset (restart) jsem prave , ale hodnoty tam zustaly
 • Autor:
  admin
  Datum:
  29. 11. 2016

  Opakujte postup znovu a v momentě, kdy se data z náramku smažou zrušte BT spojení. Po dalším spárování se sesynchronizuje jenom čas.
 • Autor:
  Jirka
  Datum:
  20. 11. 2016

  Dobrý den, mám náramek UMAX U-Band 107HR a začal se mi velice rychle vybíjet. Ukazatel je naplno a za 3 hodiny ukazuje skoro vybito. Je to způsobeno baterií? Jde nějak vyměnit a pokud ano jaký je to typ? Děkuji
 • Autor:
  admin
  Datum:
  21. 11. 2016

  Dobrý den, rychlé vybíjení může být v důsledku nějaké závady. Baterie není uživatelsky výměnná. Zboží reklamujte.
 • Autor:
  Roman
  Datum:
  8. 11. 2016

  Dobrý den, včera mi na hodinkách šel 24 hodinový mód, ale dnes se podívám a je tam značení AM a PM. Jak se to dá přepnout? ID107 HR
 • Autor:
  admin
  Datum:
  9. 11. 2016

  Dobrý den, nejprve zkuste odpojit a pak připojit (spárovat) zařínení. Pokud to nepomůže, tak vyresetejte náramek do továrního nastavení. Zkontrolujte nastavení času v zařízení ke kterému náramek párujete.
 • Autor:
  Adam Blažek
  Datum:
  4. 11. 2016

  Jak z něj mám odpojit nabíječku? Zkoušel jsem trochu silou na všechny strany, ale bojím se, abych to nerozbil.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  7. 11. 2016

  Nabíjecí modul sundáte lehkým zvednutím za plastové ucho.
 • Autor:
  jura
  Datum:
  2. 11. 2016

  Dobrý den. Mám náramek UMAX 107HR a nevím, jak spustit sportovní mód. Tlačítko podržím 2 sekundy a přepne se to sportovního módu, ale ten se nedá spustit. Může mi někdo poradit ? To stejné i s hledáním telefonu Sony Xperia Z1..ikonka hledání telefonu se objeví, ale jak spustit to hledání nevím. V manuálu to nikde nebylo..telefon by se měl ohlásit... Prosím tedy o radu jak obě funkce spustit.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  2. 11. 2016

  Sportovní mod spustite rychlym stiskem 2 x tlacitka. Stejne tak jej ukoncite V prirucce je to popsano. hezky den
 • Autor:
  jura
  Datum:
  3. 11. 2016

  Děkuji za informaci, přesně takhle jsem postupoval, ale žádná aktivita se nenačítá...prostě to nejde. Tak jsem se chtěl zeptat, zda nedělám někde chybu, nebo bude potřeba reklamace.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  7. 11. 2016

  Sportovní mód spustíte rychlým 2-klikem, nikoliv podržením tlačítka. Vyzkoušejte a pokud se vám to nepovede, tak můžete náramek reklamovat.