Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Kód:
UB501
Značka:
UMAXU-Band 107HR je chytrý náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Oceníte také velmi decentní design náramku s dotykovým OLED displejem  a mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.Měření tepové frekvence

U-Band 107HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 107 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 107HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 107HR

Barva: 
Černá

Chip:
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace :
Ano

Displej :
0.49" OLED

Ovládání:
tlačítkem, pohybem, dotykem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost:
22g

Baterie:
70mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
2-pinový konektor s USB kabelem (v dodávce)

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode:
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Verifit 2.0

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 107HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!!

Postup při párování náramku s aplikací Veyrfit for heart rate  pro Android 6.0:
1. Nainstalujte si aplikaci Veryfit for heart rate z Google Play
2. Jděte do nastavení/ aplikace a vyberte Veryfit
3. Klikněte na položku oprávnění a povolte všechna pole 
4. Spusťte aplikaci Veryfit for heart rate
5. V seznamu dostupných náramků zvolte jeden ke spárování a potvrďte
6. Nastavte potřebné parametry.
7. Náramek je připraven k používání • Autor:
  J.L.
  Datum:
  22. 6. 2017

  S tim rozpoznanim spanku byc to nevidel tak zhave. Delam nocni a kdyz spim dopoledne, vubec nic to neukaze.Teda pokud nahodou dokazu sparovat hodinky s apkou.Jeji funkcnost je katastrofalni, a je jedno ktera verze
 • Autor:
  Vojta
  Datum:
  22. 6. 2017

  S rozpoznáním spánku jsem na tom stejně. Náramek mám od včerejška. Byl jsem na noční, dopoledne jsem spal a nic mi to nenaměřilo. Nevíte kde je chyba?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  23. 6. 2017

  Dobrý den, spánek v jinou, než noční dobu to neměří
 • Autor:
  Jiří
  Datum:
  20. 6. 2017

  Je možno používat náramek s jinou aplikací než je udávaná Veryfit for heart rate? Po poslední aktualizaci už vůbec aplikace nefunguje, ani s jinými typu Veryfit. Bez aplikace v telefonu je mi náramek k ničemu !!!
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  20. 6. 2017

  Dobrý den, pokud vám nefunguje aplikace Veryfit for heart rate, nainstalujte si aplikaci Veryfitpro https://play.google.com/store/apps/details?id=com.veryfit2hr.second&hl=cs
 • Autor:
  Radek
  Datum:
  21. 6. 2017

  Dobrý den, aplikace Veryfit for heart rate se poprvé spustí a spáruje, ale při dalším spuštění se objeví již jen černá obrazovka a aplikace neodpovídá. Vámi doporučená aplikace Veryfitpro se spustí a poprvé je možné náramek spárovat a data se stáhnou. Při dalším spuštění se již nepáruje a je nutné náramek odpárovat a znovu spárovat a to při každém dalším spuštění aplikace. Bylo by prosím možné aplikace opravit. V tomto stavu jsou nepoužitelné a náramek bez aplikace rovněž postrádá smysl. Děkuji za pomoc.
 • Autor:
  Helena
  Datum:
  22. 6. 2017

  Zaznamenala jsem včera taky problém. Aplikace se aktualizovala a nešla spustit. Jen černá obrazovka. Odinstalovala jsem jí a znovu nainstalovala z play.google. Znova jsem spárovala s náramkem a vypadá, že bude OK. Co to bylo za aktualizaci ?
 • Autor:
  Helena
  Datum:
  19. 6. 2017

  Po 10 dnech se náramek nechtěl synchronizovat. Načetl jen kroky. Po restartu se načetl všechny hodnoty, ale začal se každé 2 minuty rozsvěcet displej s časem. V noci jsem ho musela sundat, jinak bych neusnula. Závada pořád trvá. Co s tím ?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  19. 6. 2017

  Dobrý den, zkuste náramek znovu spárovat s aplikací nebo reinstalujte aplikaci.
 • Autor:
  Eva
  Datum:
  15. 6. 2017

  Dobrý den, na náramku se mi objevuje " obrázek (klíč) -02", vůbec nevím co s tím dělat, poradíte? Náramek špatně nabíjí a téměř nejede nebo jen chvíli a pak vypne. Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  15. 6. 2017

  Dobrý den, symbol klíče znamená, že musíte poslat Váš náramek do servisu, jinak ho opravit nelze.
 • Autor:
  Martin Salava
  Datum:
  15. 6. 2017

  Dobrý den,lze hodinky používat i bez mobilu?Tím myslím jestli mi to ukáže tep a kolik jsem toho ušel.Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  15. 6. 2017

  Dobrý den, náramek bude fungovat ve velmi omezené míře, bude zobrazovat tepovou frekvenci nebo počet kroků. Na displeji uvidíte jenom několik základních údajů. Data jsou v náramku zálohována až 5 dní. Doporučujeme jednou za několik dní synchronizovat s mobilním telefonem. Současně se synchronizuje čas a datum s mobilním telefonem.