Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
899 Kč
Kód:
UB501
Značka:
UMAXU-Band 107HR je chytrý náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Oceníte také velmi decentní design náramku s dotykovým OLED displejem  a mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.Měření tepové frekvence

U-Band 107HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 107 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 107HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 107HR

Barva: 
Černá

Chip:
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace :
Ano

Displej :
0.49" OLED

Ovládání:
tlačítkem, pohybem, dotykem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost:
22g

Baterie:
70mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
2-pinový konektor s USB kabelem (v dodávce)

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode:
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Verifit 2.0

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 107HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!! • Autor:
  Pavel
  Datum:
  19. 1. 2017

  Jak je to s náhradním napájecím kabelem? Dá se někde sehnat? Potřeboval bych jeden napevno připojený na jednom místě a druhý cestovní. Je nějaká možnost?
 • Autor:
  Simi
  Datum:
  17. 1. 2017

  Dobrý den, od ledna náramek používám, ale bohužel se mi do aplikace nestahuje průběh tepové frekvence. Spánek a kroky se s náramkem synchronizují a v aplikaci evidují, ale tepová frekvence je stále na nule.
 • Autor:
  Martin
  Datum:
  18. 1. 2017

  Svítí ti zespodu náramku ty zelené diody? Pokud ano zkus náramek restartovat. Když to nepomůže... reklamace/servis
 • Autor:
  Simi
  Datum:
  18. 1. 2017

  Diody svítí a náramek tep měří i v telefonu aktuální tep vidím, ale denní průběh tepu a týdenní je stále na nule- takže žádná aktivita - natož v aerobní nebo kardio zóně..... Zkusím ještě přeinstalovat a restartovat...
 • Autor:
  Jiří Skurovec
  Datum:
  16. 1. 2017

  Dobrý den, náramku 107 HR se mi změnil čas na 12-ti hodinový režim hodin na úvodní obrazovce (AM/PM). Nejsem si vědom, že bych to změnil já nějakým zásahem. Nemohu v režimu nastavení zařízení najít, kde mohu nastavit 24-hodinový režim.
 • Autor:
  Martin
  Datum:
  18. 1. 2017

  Náramek bere tuhle informaci z telefonu. Doporučuji na telefonu nastavit 24h formát a pak náramek restartovat přes menu aplikace. Používáš tu aplikaciv češtině nebo tu čínskou?
 • Autor:
  Jiří šimík
  Datum:
  20. 1. 2017

  Super, pomohlo, taky se sám náramek přepnul na 12h formát,bez zásahu, ale opětovným nastavením na mobilu se přepl na 24h formát. Je možnost někde nastavit delší rozvícení displaye? Těch pár vteřin je rozhodně málo, když dokáže svítit déle při měření tepu, mohl by déle svítit i v pohotovostním stavu
 • Autor:
  Mirka Lodeova
  Datum:
  12. 1. 2017

  Dobry den,telefon mi neujazuje prisportu zadne infornace v aplikaci.Tzn.vse co je uvedeno v tepove frekvenci je vzdy s nukou..Pritom stopky na hodinkach pri aktivite poustimna data mi to na hodinkach ukazuke.Nastavenou nax tepovou frekvenci mam taky.Nevite jak aktivuji?Prosim o radu dekuji
 • Autor:
  Martin
  Datum:
  12. 1. 2017

  Problém je v aplikaci. Snažím se přesvědčit vývojáře aby aplikaci upravil ale nereaguje. Stejný kus náramku na iPhone funguje takže je to aplikací. Vlastně všechny problémy které tu lidi píší jsou způsobeny vadnou aplikací na android.
 • Autor:
  Pavel
  Datum:
  8. 1. 2017

  Dělá na mě dojem, že nemá smysl reagovat na starší příspěvky, protože už je stejně nikdo nečte a reakce se nedočkám, proto svůj dotaz zopakuji ještě do předních míst... Potřeboval bych náramek napárovat na starší Android 2.3. Existuje nějaká aplikace pro takovéto zařízení? A jak je to s tablety? Lenovo Tab2 A8-50 (Android 5.1, bluetooth 4) mi v obchodu Goole Play hlásí, že aplikace není kompatibilní se zařízením. S tímhle tabletem si náramek také nespáruji? Děkuji za reakci.
 • Autor:
  Martin
  Datum:
  18. 1. 2017

  Jde naparovat pouze na 4.4 a výše
 • Autor:
  Pavel
  Datum:
  19. 1. 2017

  A ten tablet s Androidem 5.1?