Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Kód:
UB501
Značka:
UMAXU-Band 107HR je chytrý náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Oceníte také velmi decentní design náramku s dotykovým OLED displejem  a mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.Měření tepové frekvence

U-Band 107HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 107 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 107HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 107HR

Barva: 
Černá

Chip:
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace :
Ano

Displej :
0.49" OLED

Ovládání:
tlačítkem, pohybem, dotykem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost:
22g

Baterie:
70mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
2-pinový konektor s USB kabelem (v dodávce)

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode:
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Verifit 2.0

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 107HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!!

Postup při párování náramku s aplikací Veyrfit for heart rate  pro Android 6.0:
1. Nainstalujte si aplikaci Veryfit for heart rate z Google Play
2. Jděte do nastavení/ aplikace a vyberte Veryfit
3. Klikněte na položku oprávnění a povolte všechna pole 
4. Spusťte aplikaci Veryfit for heart rate
5. V seznamu dostupných náramků zvolte jeden ke spárování a potvrďte
6. Nastavte potřebné parametry.
7. Náramek je připraven k používání • Autor:
  Katka
  Datum:
  20. 3. 2017

  Dobrý den na náramku jse mi začal ukazovat znak klíče opravařsky a -02 od te doby nevydrzi delenež dva dny co stím??? Děkuji za radu
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  21. 3. 2017

  Dobrý den, symbol klíče znamená, že musíte poslat Váš náramek do servisu, jinak ho opravit nelze.
 • Autor:
  Katka
  Datum:
  21. 3. 2017

  naramek je v zaruce takze to mam resit na prodejne?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  21. 3. 2017

  Dobrý den, ano
 • Autor:
  Standa
  Datum:
  19. 3. 2017

  Dobrý den Jak nastavím datum a čas Dekuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  20. 3. 2017

  Dobrý den, spárujte náramek s aplikací v telefonu. Následně se nastaví datum a čas.
 • Autor:
  Ladislav
  Datum:
  19. 3. 2017

  UMAX U-Band 107HR Black nemohu stahnout apku Veryfit protože není kompatabilní s verzí tlf. Je v něm lolipop. Nelze instalovat ani"nRF Connect for Mobile" tentýž problém. Máte prodsím řešení? Děkuji lk
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  20. 3. 2017

  Dobrý den, aplikaci lze nainstalovat manuálně. Zde je odkaz pro stažení http://apk-dl.com/com.veryfit2.second Stáhněte a uložte apk soubor na SD kartu (do úložiště) a nainstalujte manuálně do vašeho Android zařízení.
 • Autor:
  Veronika
  Datum:
  8. 3. 2017

  Dobrý den,koupila jsem tento náramek a vubec nejde spárovat s telefonem,nainstalujte jsem aplikaci "nRF Connect for po radě a nic? co stím??Děkuju za pomoc
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  8. 3. 2017

  Dobrý den, Do MT/tabletu nainstalujte aplikaci "nRF Connect for Mobile" https://play.google.com/store/apps/details?id=no.nordicsemi.android.mcp aplikaci zapněte, projděte úvodní obrazovky a vpravo nahoře zvolte "skenovat" V seznamu se musí objevit zařízení s ID107 , pokud ano, potvrdťe "connect" a až se připojí , tak jej zase hned odpojte a zavřete aplikaci. Pak v aplikaci Veryfit for heart rate zkuste spárování.
 • Autor:
  Pavel M
  Datum:
  1. 3. 2017

  Dobrý den, náramek už od koupě nepočítá jednorázovou aktivitu. Když ji zapnu, hodinky zavibruji, ale casomira neběží a nic nemeri. Co s tím? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  1. 3. 2017

  Dobrý den, resetujte náramek, když to nepomůže, tak reklamovat.