Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Kód:
UB501
Značka:
UMAXU-Band 107HR je chytrý náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Oceníte také velmi decentní design náramku s dotykovým OLED displejem  a mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.Měření tepové frekvence

U-Band 107HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 107 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 107HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 107HR

Barva: 
Černá

Chip:
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace :
Ano

Displej :
0.49" OLED

Ovládání:
tlačítkem, pohybem, dotykem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost:
22g

Baterie:
70mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
2-pinový konektor s USB kabelem (v dodávce)

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode:
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Verifit 2.0

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 107HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!!

Postup při párování náramku s aplikací Veyrfit for heart rate  pro Android 6.0:
1. Nainstalujte si aplikaci Veryfit for heart rate z Google Play
2. Jděte do nastavení/ aplikace a vyberte Veryfit
3. Klikněte na položku oprávnění a povolte všechna pole 
4. Spusťte aplikaci Veryfit for heart rate
5. V seznamu dostupných náramků zvolte jeden ke spárování a potvrďte
6. Nastavte potřebné parametry.
7. Náramek je připraven k používání • Autor:
  Kapa
  Datum:
  25. 5. 2017

  Zdravim . Da sa naramok pouzivat s aplikaciou RUNTASTIC na meranie tepovej frekvencie?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  26. 5. 2017

  Dobrý den, náramek je výhradně určený pro aplikaci Veryfitpro.
 • Autor:
  Rosťa
  Datum:
  16. 5. 2017

  Dobrý den, nějak se mi podařilo změnit formát času z 24 na 12ti hodinový. Jak nastavit zpět 24 hodinový? V návodu to není, ale na obalu a i tady v popisu se uvádějí obě možnosti.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  17. 5. 2017

  Dobrý den, náramek bere datum a čas z mobilního telefonu. Doporučujeme nastavit v telefonu 24 hodinový formát a pak náramek restartujte z aplikace.
 • Autor:
  Rosťa
  Datum:
  17. 5. 2017

  Dobrý den, to jsem si taky myslel, ale takhle to nefunguje. Na mobilu mám samozřejmě 24hodinový formát, a i jsem v aplikaci refreshoval náramek, a čas se nezměnil. Původně byl na náramku správný čas. Co se stane, když "odpáruju" náramek a pak ho znovu spáruju, nepřijdu o historii? Dík za info. RH
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  18. 5. 2017

  Dobrý den, spárujte znovu zařízení.
 • Autor:
  Andrej
  Datum:
  16. 5. 2017

  Dobrý deň , mám tento náramok ,a batéria vydrží ani nie jeden deň prečo ?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  16. 5. 2017

  Dobrý den, asi preto,že je batéria vadná.reklamujte zariadenie.
 • Autor:
  Roman
  Datum:
  11. 5. 2017

  Dobrý den, nedaří se mi náramek sparovat s iPhone 6s+, IOS 10.3.0. Náramek se neustále dokola updatuje - takže přes BT evidentně spojen je, ale detekce se tváří jako ze ne a náramek nepracuje. Zkoušel jsem to i na druhem telefonu téhož typu, ale je to stejné.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  12. 5. 2017

  Dobrý den, vyzkoušejte náramek s Android telefonem, jestli správně funguje.
 • Autor:
  Michal Zelenka
  Datum:
  6. 5. 2017

  Dobry den, Prosim o radu. Pri volani mi naramek pouze zavibruje az po ukonceni vyzvaneni. Nastavene vsak mam, ze ma vibrovat po dobu 30 s. Jedna se o vadu? Dekuji za odpoved
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  9. 5. 2017

  Dobrý den, Náramek zkuste restartovat prostřednictvím aplikace Veryfit a následně znovu povolte notifikaci, případně aplikaci odstraňte a znovu nainstalujte.