Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 101HR Black

Akční cena

Chytrý náramek nové generace s 0,91" displejem a měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Kód:
UB503
Značka:
UMAXU-Band 101HR je náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Kromě velkého 0,91" displeje ovládaného dotykem a jednoduchým nabíjním přímo v USB portu počítače oceníte mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.

Měření tepové frekvence

U-Band 101HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 101 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 101HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 101HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.91" OLED

Ovládání:
pohybem, dotykem, tažením

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost: 
28g

Baterie:
60mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
USB port po vyjmutí modulu z náramku

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Veryfit for heart rate ( včetně češtiny)

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 101HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!!

Postup při párování náramku s aplikací Veyrfit for heart rate  pro Android 6.0:
1. Nainstalujte si aplikaci Veryfit for heart rate z Google Play
2. Jděte do nastavení/ aplikace a vyberte Veryfit
3. Klikněte na položku oprávnění a povolte všechna pole 
4. Spusťte aplikaci Veryfit for heart rate
5. V seznamu dostupných náramků zvolte jeden ke spárování a potvrďte
6. Nastavte potřebné parametry.
7. Náramek je připraven k používání • Autor:
  Kristina
  Datum:
  27. 3. 2017

  Dobrý den, 25.3. jsem si zakoupila náramek UMAX U-Band 101HR s aplikací Verifit se mi ho podařilo spárovat, ale když chci data synchronizovat nic se neděje a nevím proč. Na telefonu (Samsung Galaxy S7 Edge) se mi v aplikaci u aktivit pořád zobrazuje, že se Připojuje. V záložce Zařízení se mi ukazuje včerejší datum a čas (to proběhlo spárování). Na náramku se mi ikonka značící bluetooth zobrazí jen na chvíli jen problikne. Verzi náramku mám V29, verze app je V1.0.24. Předem díky za rady
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  28. 3. 2017

  Dobrý den, synchronizace musí proběhnout automaticky. Pokud ne a nepomůže ani přeinstalování aplikace a nové spárování, doporučujeme náramek reklamovat.
 • Autor:
  Kristina
  Datum:
  28. 3. 2017

  Dobrý den, vypadá to na reklamaci, po přeinstalování aplikace se spárovaní nedaří a ani telefon teď náramek nenajde korektně.
 • Autor:
  Monika
  Datum:
  25. 3. 2017

  Dobrý den. Náramek v pořádku, telefon (Lenovo P70) v pořádku (má potřebné parametry pro používání náramku). Jen malá, ale podstatná chybička, aplikace Veryfit (česká i angl. verze) funguje pouze pár hodin a poté mi zablokuje bluetooth na telefonu, telefon restartuji opět několik hodin funguje. Poradí mi někdo, kde je chyba?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  28. 3. 2017

  Dobrý den, otestujte náramek s jiným telefonem nebo tabletem.
 • Autor:
  pavel
  Datum:
  21. 3. 2017

  Dobrý den. Má tento náramek GPS a zaznamenává mapu ušlé trasy?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  22. 3. 2017

  Dobrý den, náramek nemá GPS modul.
 • Autor:
  Vanda
  Datum:
  20. 3. 2017

  Dobrý den, mám tento náramek bohužel jsem špatně nastavila údaje datum narození a čas. Jak můžu znovu zadat tyto údaje?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  20. 3. 2017

  Dobrý den, v aplikaci klikněte na spodní liště na ikonu uživatel, dále na ikonu informace o mě a zde můžete upravit osobní informace - datum narození. Čas a datum se automaticky nastaví po spárování náramku s mobilním telefonem.
 • Autor:
  Lucie
  Datum:
  11. 3. 2017

  Dobrý den, zatím vše funguje, kromě funkce najít telefon, což byla funkce, která mě ke koupi přesvědčila. Mám iPhone 5, iOS 10.2. Funkce se spustí, telefon, který leží 10 cm od nármaku ani nepípne. A na jakou vzdálenost funkce funguje? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  13. 3. 2017

  Dobrý den, vzdálenost je určená dosahem BT viditelnosti mezi zařízeními. Fce "upozornění na ztrátu telefonu" funguje pouze na bázi ztráty BT spojení mezi MT a náramkem. V momentě, kdy k tomu dojde, tak má náramek zavibrovat. Nic víc.
 • Autor:
  Lucie
  Datum:
  13. 3. 2017

  Dobrý den, nechápu, čemu na mém dotazu nerozumíte. Neptám se na funkci "Ztráta telefonu", ta funguje. Náramek má funkci "Najít telefon", což i dle videa na Youtbe má znamenat to, že po vstupu do menu se ťukne na ikonku a spárovaný telefon zazvoní, což se neděje. Tuto funkci máte uvedenou i v návodu, takže by bylo dobré odpovídat na dotaz, který dostanete. Děkuji předem za zodpovězení dotazu, který pokládám.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  13. 3. 2017

  Dobrý den, přepněte náramek do režimu vyhledávání telefonu, objeví se lupa. Následně klikněte na lupu a zobrazí se ikona telefonu a vlny směřující k němu, klikněte na tuto ikonu a telefon by měl začít zvonit. Pokud to nebude fungovat zavolejte na servisní středisko 284 000 164.