Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 101HR Black

Akční cena

Chytrý náramek nové generace s 0,91" displejem a měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Kód:
UB503
Značka:
UMAXU-Band 101HR je náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Kromě velkého 0,91" displeje ovládaného dotykem a jednoduchým nabíjním přímo v USB portu počítače oceníte mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.

Měření tepové frekvence

U-Band 101HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 101 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 101HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 101HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.91" OLED

Ovládání:
pohybem, dotykem, tažením

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost: 
28g

Baterie:
60mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
USB port po vyjmutí modulu z náramku

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Veryfit for heart rate ( včetně češtiny)

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 101HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!! • Autor:
  Pavel
  Datum:
  20. 1. 2017

  Dobry den, funguje nekomu ovladani hudby? Naramek mi vubec nenabidne hudbu ovladat. Pritom je spojeny s telefon a hudba bezi (zkusil jsem bez i se sluchatky). Diky za odpovedi!
 • Autor:
  vendula
  Datum:
  10. 1. 2017

  jak dlouhou dobu mám na reklamování? co jsem mohla udělat špatn že mi to nesvítí???
 • Autor:
  vendula
  Datum:
  10. 1. 2017

  Dobrý den. Po delší době kdy není náramek spárovaný s telefonem.. se náramek jako resetuje. vymaže se datum čas a vzadu to čidlo nesvítí vůbec takže to nejde.. ted jsem to spárovala a furt to nesvítí ? :/ co stím je?
 • Autor:
  Hanka
  Datum:
  8. 1. 2017

  Dobry den,jakmile mam naramek na ruce,vidim,ze mi to pocita usle kroky. Po zastaveni se na displeji objevi 0. Znamena to,ze naramek neukazuje hodnotu za cely den? Zkusila jsem zapnout "Jednorazova aktivita", udelat par kroku a vypnout. V tomto pripade se kroky pocitaly a tato hodnota zustala na displeji (v beznem rezimu). Muzete mi, prosim, poradit, kdyz chci, aby se mi kroky zapocitavaly a ukazovaly v beznem rezimu v ramci celeho dne, co mam udelat/nastavit? + do sprchy s temito hodinkami se muze? Dekuji Hanka
 • Autor:
  admin
  Datum:
  9. 1. 2017

  Počet kroků musí displej ukazovat bez jakéhokoliv nastavování. Zkuste náramek vyresetovat do továrního nastavení. Poku problém bude přetrvávat, tak náramek reklamujte. Náramek je odolný proti stříkající vodě.
 • Autor:
  Hanka
  Datum:
  11. 1. 2017

  dekuji za zpravu. Krokomer uz se rozjel a kroky i vzdalenost pocita za cely den. Mam jeste dotaz: neni mi jasne zaznamenavani aktivity. V beznem provozu se nacitaji denni kroky (ktere vidim jak na displeji, tak na mobilu - "Dnes"). Trvani aktivity/Vzdalenost/Kalorie jsou hodnoty za cely den, je to tak? Jak je to s "Jednorazovou aktivitou"? Neni mi jasne, jak zjistim vysledky behem teto aktivity. To se pocita do celkove aktivity? Nebo muzu nekde videt jen tuto aktivitu, kdyz jsem byla na 15min prochazce a chtela bych zjistit dodatecne (po zastaveni Jedn.aktivitiy) informace o teto dobe (kroky, km, tep...)? + daji se vysledky nejak vyexportovat (csv/xls)? Dekuji H.
 • Autor:
  Patrik
  Datum:
  11. 1. 2017

  Mám stejný problém a zustava i pres restart
 • Autor:
  Pavel
  Datum:
  20. 1. 2017

  I ja bych se priklonil k odpovedi na tuto otazku. Nikde jsem to nebyl schopen najit. Starsi verze ID107 to ale umela primo na naramku...
 • Autor:
  Pepa
  Datum:
  8. 1. 2017

  Dobrý den, ztratila se mně po týdnu používání na náramku ikona bluetooh a náramek nejde spárovat s telefonem. Poradí mně někdo? Děkuji.