1 2 3
ZMODO sPOE 8CH
VTEN
AS5002T vítěz testu

Novinky
Novinka - ZMODO 720P sPOE kamerová sada s 8 kamerami a  1TB diskem
UMAX uvádí nový kompletní osmikanálový   all-in-one kamerový systém umožňující připojit a nastavit 8 venkovních 720P kamer  během několika minut. Nemusíte být odborníkem na počítačích nebo sítích,  nastavení je velmi  jednoduché. Obraz i nahrávky na disku můžete sledovat na připojeném monitoru, na počítači nebo na mobilních zařízeních pomocí aplikace  Zsight.

Rikomagic MK05 - dostupný čtyřjádrový TV Box s optickým výstupem
UMAX rozšiřuje nabídku multimediálních zařízení o nejnovější  Android TV Box Rikomagic MK05. S cenou 1990 Kč s DPH,  chipem AMLogic S805 grafikou Mali 450 je MK05 skvělou volbou pro multimediální zábavu na Full HD televizi s nejlepším poměrem cena / výkon na trhu. Nový Rikomagic MK05 je kompletní systém domácí zábavy se systémem Android 4.4 KitKat, který přináší do Vaší televize zábavu, hry, filmy a mnoho dalších funkcí v rozlišení až 1080P.

Nová řada QNAP TVS-X63 s procesory AMD a dvěma HDMI 4K porty
UMAX uvádí na trh nové výkonné NAS servery QNAP řady TVS-X63, které jsou jako první v tomto segmentu osazeny čtyřjádrovými procesory AMD G-série s taktem 2,4GHz. Výkonné hardwarové šifrování, SSD mezipaměť a pokročilá grafika AMD Radeon s dvojcí HDMI portů a podporou 4K výstupu jsou hlavními přednostmi nových modelů určených zejména pro podnikové řešení zálohování. Kvalitní provedení šasi je finalizováno zlatým povrchem, který dotváří výjimečnost těchto modelů.

Všechny novinky

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, aby jsme Vám zasílali nejnovější aktuality ?